Number of items: 259

Márton Lajos: Krisztus a bárányokkal. Akvarell-funér 12x16 cm
10108.

2 000 HUF

Masznyik Iván (1928-1997): Portré, tus-papír 10,5x15cm
10109.

800 HUF

10110.

12 000 HUF

Menyhárt József (1901-1976): Déry Ilonka ex librise, rézkarc-papír, jelzett 13x16cm
10111.

1 400 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10112.

800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10113.

800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Randevú, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10114.

800 HUF

10115.

18 000 HUF
48,78
56,25

Mesterházy Dénes: Macska és bogár, olaj-farost, keretben 37x26cm
10116.

8 000 HUF

10117.

5 000 HUF

Mohácsi Sándor: Szölőtőkék hóban. Olaj, vászon, 60x80 cm
10118.

20 000 HUF
54,20
62,50

Munkácsyné jelzéssel: Virág csendélet, olaj-vászon 63x80cm
10119.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF