Number of items: 128

Olvashatatlan jelzéssel: Kútnál akvarell-papír, szignált, keretben 33x42 cm
10108.

5 000 HUF

XIX. századi ismeretlen festő: Krisztus keresztútja, olaj-vászon, 46x35cm, bársony borítású kopott keretben réz gombokkal
10109.

40 000 HUF
108,40
125,00

XIX. századi ismeretlen festő: Krisztus keresztútja, olaj-vászon, 46x35cm, bársony borítású kopott keretben
10110.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ismeretlen jelzéssel: Vízparti táj, olaj-vászon, keretben, 50x64cm
10111.

6 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: A tudományok hiábavalósága, olaj-vászon kartonra erősítve, 21x14cm
10112.

2 000 HUF

Neckomszky F. jelzéssel: Szélmalom, rézkarc-papír 24x20cm
10113.

1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Őszi vízparti táj, olaj-vászon, keretben 50x64cm (sérült vászon!)
10114.

2 000 HUF

Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
10115.

8 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: 17. századi Orleans-i városrészlet, rézkarc, 14x20cm, paszpartuban, üvegezett keretben
10116.

1 600 HUF

Ismeretlen holland festő: Kisfiú portré, akvarell-papír, keretben 29x35cm
10117.

2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Csikós, olaj-farost, paszpartuban keretben 32x39cm
10118.

2 500 HUF
6,78
7,81

Ismeretlen festő: Tájkép templommal, akvarell-papír, üvegezett keretben 28x34cm
10119.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF