Books: Other rarities Number of items: 87
427255
11398
150
Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp., 1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
427252
11399
150
Magyar Századok sorozat: gr. Széchenyi István naplói, Révai én. kissé sérült félvászon kötésben
428458
11400
150
Kelemen Béla: Magyar és Német szótár tekintettel a két nyelv szólásaira II. kötet. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (kis hibával) Bp., 1904 Athenaeum
1 000 HUF
427295
11401
150
Nizsalovszky Endre: Hiteljogi és kereskedelmi jogi szabályok, Bp., 1942 Grill. Aranyozott egészvészon kötésben (kissé foltos)
1 800 HUF
436605
11402
150
3 000 HUF
447945
11403
150
Arany János: összes költői művei 1-10. (Hat kötetben) Emlékkiadás a költő halálának ötvenéves fordulójára. I-IV. Kisebb költemények. Bp., 1932. Franklin. Egységes, kiadói, egészvászon sorozatkötésben.
6 000 HUF
434910
11404
150
Kádár Imre: A fekete bárány, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
1 200 HUF
424598
11405
150
Tompa Mihály összes költeményei, III. kötet, Bp. 1870, Méhner, Franklin társulat, aranyozott kiadói egészvászon kötésben
1 000 HUF
457156
11406
150
14 db sportkönyv a labdarúgósról + egy fradi újság
2 000 HUF
457160
11407
150
Agg Kossuth levelei egy fiatal leányhoz [Zeyk Sarolta]. Bevezetéssel ellátta: Hatvany Lajos. Kiadja: Orbán M. Eliz. Budapest, 1919. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. 208p. Első kiadás. kisé foltos
2 000 HUF
457165
11408
150
A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
5 000 HUF
457170
11409
150
Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house