Flea Market

Number of items: 165

Háború előtti karos konyhamérleg + 12 darabos súlykészlet (1-20 dkg)
11568.

8 000 HUF

2 db szalma kép keretben 25x40 cm
11569.

1 000 HUF

Nagy kelengye tétel: Terítök, zsebkendők, egyéb fehérneműk. Mind kézi hímzéssel és horgolással a XX. század elejéről nagy dobozban / Large folk art lot of clothes and tableware all hand-embroidered
11570.

8 000 HUF

cca 1900 Kelengye: 8 darab függöny ágytakaró és egyéb fehérnemű kézí hímzéssel egészen 2,5 méteres darabokigű / Hand-embroidered pieces of folk art bedsheets and curtains up to very large sizes
11571.

10 000 HUF

Vegyes üveg és kerámia tétel: bohóc, elefánt(sérült), papagáj, szánkó, vajas tál, stb.
11572.

1 000 HUF

9 db különböző méretű képkeret
11573.

1 400 HUF

Alabástrom oroszlánfigura márvány talapzaton / Alabaster lion figure on marble 12x6 cm
11574.

8 000 HUF

Téli tájat ábrázoló nagyméretű gobelin szép keretben 69x84 cm
11575.

8 000 HUF

PIKO modell-vasút tétel: Mozdony, két vagon, sok sín, mind hibátlan állapotban / Model-train set in good shape
11576.

5 000 HUF

cca 1900 2 db Kézi csipke asztalterítő 25x20 cm  és 4 db csipke-zsebkendő 14x14 cm / Hand-embroided tableclothes and 4 napkins
11577.

1 600 HUF

cca 1900 9+1 db Kézi csipke és kézi hímzésű terítőcske d:16, 20cm / 10 Hand-embroided tableclothes
11578.

2 000 HUF

3 db gömb formájú olajmécses bontatlan dobozban
11579.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF