Flea Market Number of items: 165
412771
11568
146
Flea Market
Háború előtti karos konyhamérleg + 12 darabos súlykészlet (1-20 dkg)
8 000 HUF
412710
11569
146
Flea Market
2 db szalma kép keretben 25x40 cm
1 000 HUF
413761
11570
146
Flea Market
Nagy kelengye tétel: Terítök, zsebkendők, egyéb fehérneműk. Mind kézi hímzéssel és horgolással a XX. század elejéről nagy dobozban / Large folk art lot of clothes and tableware all hand-embroidered
8 000 HUF
413707
11571
146
Flea Market
cca 1900 Kelengye: 8 darab függöny ágytakaró és egyéb fehérnemű kézí hímzéssel egészen 2,5 méteres darabokigű / Hand-embroidered pieces of folk art bedsheets and curtains up to very large sizes
10 000 HUF
410312
11572
146
Flea Market
Vegyes üveg és kerámia tétel: bohóc, elefánt(sérült), papagáj, szánkó, vajas tál, stb.
1 000 HUF
410286
11573
146
Flea Market
9 db különböző méretű képkeret
1 400 HUF
412089
11574
146
Flea Market
Alabástrom oroszlánfigura márvány talapzaton / Alabaster lion figure on marble 12x6 cm
8 000 HUF
410915
11575
146
Flea Market
Téli tájat ábrázoló nagyméretű gobelin szép keretben 69x84 cm
8 000 HUF
413900
11576
146
Flea Market
PIKO modell-vasút tétel: Mozdony, két vagon, sok sín, mind hibátlan állapotban / Model-train set in good shape
5 000 HUF
413699
11577
146
Flea Market
cca 1900 2 db Kézi csipke asztalterítő 25x20 cm és 4 db csipke-zsebkendő 14x14 cm / Hand-embroided tableclothes and 4 napkins
1 600 HUF
413702
11578
146
Flea Market
cca 1900 9+1 db Kézi csipke és kézi hímzésű terítőcske d:16, 20cm / 10 Hand-embroided tableclothes
2 000 HUF
420558
11579
146
Flea Market
3 db gömb formájú olajmécses bontatlan dobozban
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house