Number of items: 126

Z. Gács György (1914-1978): Férfi, akvarell-papír, jelzés nélkül, paszpartuban 32x40cm
10096.

5 000 HUF

Z. Gács György (1914-1978): Női arckép, szénrajz, paszpartuban, jelzett 39x52cm
10097.

5 000 HUF

Z. Gács György (1914-1978): Idős asszony portré, akvarell-papír, jelzés nélkül, paszpartuban 32x40cm
10098.

3 000 HUF

Kártyázók - Olajfestmény reprodukció keretben 65x85 cm
10099.

12 000 HUF

XIX. sz. vége, jelzés nélkül: olaj-vászon 30x38 cm, keretben
10100.

30 000 HUF
81,30
93,75

2 db színes linómetszet, Ábrahám Rafael (1929): Vadaspark; Korsók az asztalon: 2 db  jelzett, (sorszámozott) 44x60 cm
10101.

2 800 HUF

9 db ex libris metszet, benne erotikus és szignált is
10102.

1 800 HUF

Jelzés nélkül: Budapest, Szabadság híd kőnyomat-papír, keretben 55x42 cm
10103.

2 000 HUF

Jelzés nélkül: Őszi táj, olaj-vászon, 60x80cm
10104.

8 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
10105.

2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Női portré, szén-papír, 42x60 cm
10106.

3 000 HUF

Jelzés nélkül, olaj-vászon (kis szakadás) 40x50 cm
10107.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF