Books: other rarities Number of items: 120
397952
11514
137
Books: other rarities
1912 Pikler J. Gyula: 1911 A budapesti lakásszámlálás főbb eredményei 114p. korabeli félvászon kötésben a szerző ajánlásával
3 000 HUF
185335
11515
137
Books: other rarities
2 000 HUF
397414
11516
137
Books: other rarities
Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1912. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p.
2 000 HUF
395740
11517
137
Books: other rarities
1911 Múzeumi és könyvtári értesítő közlöny, benne képes cikk a hazai ötvöscéhek pecsétéiről, képekkel
1 000 HUF
395643
11518
137
Books: other rarities
Magyar Lótenyésztés 1945-1980 + 2 db német nyelvű képes könyv lovakról
2 000 HUF
361495
11519
137
Books: other rarities
10 000 HUF
398450
11520
137
Books: other rarities
Közgazdasági enciklopédia I. kötet, 4 térképmelléklettel, jó állapotú vászonkötésben
1 400 HUF
397416
11521
137
Books: other rarities
1937 Az élet útmutatója, Pesti Hírlap kiadása, vászonkötésben, az első oldal hiányzik
1 200 HUF
398636
11522
137
Books: other rarities
Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Dombornyomott fatáblás egészbőr kötésben sárgaréz vasalásokkal, magyar címert ábrázoló réz kapcsokkal. (az egyik fatábla kettétört) 1883, 420p
9 000 HUF
398637
11523
137
Books: other rarities
Cziffra alapítvány: A Musica c. lap Liszt Ferenc különszámának hasonmás kiadása, Papírborítóban. Angol-Francia-Magyar
3 000 HUF
205650
11524
137
Books: other rarities
1888 Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bécs és Alsó-Ausztria 690old. aranyozott kiadói félbőr kötésben (gerinc fent sérült)
7 000 HUF
315306
11525
137
Books: other rarities
Vegyes háború előtti könyvtétel, benne Shakespeare-mesék, Jókai Mór: Délvirágok, Magyar-Német sebszótár, Tolnai világlexikon 5. kötete és más érdekes könyvek főleg sérült állapotban The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house