Number of items: 101
325520
11379
120
Régi professzionális VHS videómagnó
1 000 HUF
325521
11380
120
28000
Ball and Howel 16mm-es vetítőgép (működőképes) / Movie-projector
28 000 HUF
325519
11381
120
16 mm-es filmek: NSZK film a Müncheni Olimpiáról (UFA), oktatófilm hozzájuk fém hordtok / Movies
5 000 HUF
316427
11382
120
3db különböző keretezett és üvegezett gobelin kép a 60-as évekből 280631
11383
120
Régi tárcsázós bakelit telefon, minden hozzávaló kábelével
1 200 HUF
315496
11384
120
4500
Marokkói kézi készítésű népművészeti szőnyeg 94×140 cm-es mérettel, szép állapotban
4 500 HUF
324026
11385
120
XIX. század végi öntöttvas szárazpecsét-nyomó gép, a nyomófej később ki lett cserélve "Szabad Nép szerkesztősége" feliratúra / Dry-seal machine 33 cm
18 000 HUF
323284
11386
120
15000
1926 Márvány posztamensen álló 25 éves jubileumi emlékszobor Worsitz Antal elekromos mérnök részére kollegái által adományozva. A szobor egyik kezében babérkoszorúval (egyik ága letörve) míg a másikkal gépezetre támaszkodva, lekopott aranyozással és 55cm-es magassággal
15 000 HUF
323364
11387
120
1500
Gyümölcsökkel díszített üveg boroskancsó három darab aranyozott borospohárral
1 500 HUF
323366
11388
120
Ólomüveg kép kövekkel kirakott keretben, 32 x 38cm-es méretben, néhol kisebb repedésekkel
8 000 HUF
323365
11389
120
2500
Epiag DF. DEUTSCHLAND jelzéssel ellátott és számozott porcelán készlet szép állapotban
2 500 HUF
323245
11390
120
3db régi fényképezőgép Pajtás és 2db Smena márkájú
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house