Glassgegenstände

Zahl der Lose: 14

Art deco váza. Ajkai Üveggyár (Kossuch János Ajkai Üveggyára), cca 1930, neodymium üveg, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 16,5 cm /// A gyárban alkalmazott neodymium üveg az ajkai iparművészek saját fejlesztése, mellyel világkiállításon is képviseltették magukat.
11314.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Kancsó. cca 19. első fele, Feketeerdő, színtelen hutaüveg, pereménél kéküveg díszítéssel. Hibátlan, m: 15,5 cm
11315.

Rufpreis:
8 000 HUF
Murano Venini 1939 6 darab millefiori technikával készült levélnehezék, eredeti sérült dobozában. Az egyes darabok egyenként is jelzettek a talpukon, hibátlan, d: 5,5-6 cm
11316.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Emlékpohár. cca 1850/70, Parád, bíborpácolt, zománcfestett üveg, lapokra fazettált pohártest, festett kartusban fakult Emlékül felirattal, túloldalán babérágak között Éljen a haza felirattal és címerábrázolással. Kis kopással, kis ütődésnyommal, m: 13,5 cm
11317.

Emlékpohár. cca 1850/70, Parád, bíborpácolt, zománcfestett üveg, lapokra fazettált pohártest, festett kartusban fakult "Emlékül" felirattal, túloldalán babérágak között "Éljen a haza" felirattal és címerábrázolással. Kis kopással, kis ütődésnyommal, m: 13,5 cm

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Formanek Zsuzsa (1959-): Talpas dísztál. Formába öntött, kézzel formázott üveg, jelzés nélkül, hibátlan, 40x30x12 cm
11318.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Dolega, lengyel törzsi címeres pálinkás kiöntő. Kézzel festett, fújt hutaüveg. Csiszolt üveg, ón rátéttel XIX sz. / Dolega, brandy pourer with Polish tribal coat of arms. Hand-painted blown glass. Polished glass with pewter overlay, 19th century.21 cm
11319.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Német üveg váza a Német-Római Birodalom emlékére. Nagy méretű, kézzel festett, szakított, hutaüveg váza. rajta felirat 1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem GLiedern allzugleich valamint a részes német államok címereivel és királyaival. 31 cm / German glass vase commemorating the German-Roman Empire. A large, hand-painted, cracked glass vase. it has the inscription 1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich and the coats of arms and kings of the participating German states. 31 cm
11320.

Német üveg váza a Német-Római Birodalom emlékére. Nagy méretű, kézzel festett, szakított, hutaüveg váza. rajta felirat "1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem GLiedern allzugleich" valamint a részes német államok címereivel és királyaival. 31 cm / German glass vase commemorating the German-Roman Empire. A large, hand-painted, cracked glass vase. it has the inscription "1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich" and the coats of arms and kings of the participating German states. 31 cm

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Talpas kisváza. Ajkai Üveggyár (Kossuch János Ajkai Üveggyára), cca 1930, neodymium üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm /// A gyárban alkalmazott neodymium üveg az ajkai iparművészek saját fejlesztése, mellyel világkiállításon is képviseltették magukat.
11321.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Vadász pohár, csiszolt cseh üveg XIX. sz. vége., formába fújt kézzel festett, 11,5 cm
11322.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Gyógyszeres fiola. cca 1850, Parád, hutaüveg, hibátlan, m: 11,5 cm
11323.

Rufpreis:
5 000 HUF
2 darab fütyülős kocsmai üveg. cca 19. sz. közepe, Parád, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11-12 cm
11324.

2 darab "fütyülős" kocsmai üveg. cca 19. sz. közepe, Parád, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11-12 cm

Rufpreis:
8 000 HUF
9
Vászonsimító üveg. cca 19.sz. közepe, Parád, fűrészelt hutaüveg, hibátlan, m: 10 cm
11325.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

42. Große Auktion:
Besichtigung: vom 22. April bis 2. Mai

  Veranstaltungen