Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm) T:UNC,AU patina / Hungary 1934. "400th anniversary of Martin Luther's Bible translation" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:UNC,AU patina
HPII 238.