30255.
42. Gelaufene Gross-Auktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Wahlner Aladár emlékérem" aranyozott, jelzett Ag kitüntetÅ‘ emlékérem, névre szóló tokban, a dÃjazott nevével az érme hátoldalán, a tokban még miniatűr bányász jelvény (63g/0.987/50mm) T:AU / Hungary 1926. "Aladár Wahlner Medal" gilt, hallmarked Ag medal in original awarding case, with the name of the decorated person, with a miniature mining badge (63g/0.987/50mm) C:AU HP 1283.