Es ist zu lizitieren
4 000 000 HUF
10 810,81 EUR, 11 764,71 USD
4 000 000 HUF
Dél-Korea 1988. Olimpiai Bronzérem peremén a sportág "Fencing Men Foil Team (Férfi Tőrvívó Csapat)" megjelölésével, mellszalagon, eredeti dísztokban. Továbbá 1988. "XXVIth Olympiad - Seoul 1988" lovasíjászt ábrázoló kétoldalas, nyolcszögletű bronz részvételi emlékérem eredeti tokban (65x65mm); 1988. "XXIV Olympiad Seoul 1988" várkaput ábrázoló bronz részvételi érem eredeti tokban (61mm); 1988. Az Olimpiai Stadiont ábrázoló fém kisplasztika, eredeti dísztokban (106mm, magassága 31mm), valamint "100 éves az MTK" aranyozott emlékérem tokban, zománcozott jelvénnyel, a tok belsején "SZÖULI OLIMPIA EMLÉKÉRE" bronz lapka. Emellett az olimpiai érmesek számára készült, Dél-Korea nyolc tartományára jellemző maszkviseletek fából készült, festett miniatűrjei üvegezett fali keretben (358x193mm). A tétel részei továbbá az olimpiai érmesek számára kiállított, névre szóló oklevelek, a Han-folyói Sétahajó szintén névre szóló műanyag beszállókártyája. Valamint egy sorszámozott olimpiai bélyeges emléklap. T:UNC,AU / South Korea 1988. Olympic Bronze Medal with "FENCING MEN FOIL TEAM" mark on edge, on ribbon in original display case. With it comes a list of assorted items: 1988. "XXVIth Olympiad - Seoul 1988" double-sided octagonal medallion depicting a Horse Archer in display case (65x65mm);1988. "XXIV Olympiad Seoul 1988" double-sided bronze medallion depicting a Castle Gate in original case (61mm); 1988. Statuette of the Seoul Olympic Stadium in original case (width 106mm and 31mm tall) and "100 éves az MTK (Centenary of the MTK Sports Club) gilt commemorative medallion with enamelled badge and bronze tablet of "SZÖULI OLIMPIA EMLÉKÉRE (In memory of the Seoul Olympics)". With the lot comes an additional painted, wooden miniature mask set of 8, each one with a characteristic mark of the eight provinces of South Korea, in glass frame (358x193mm). In addition two Diplomas and a plastic "Semo Han-River Pleasure Boat Boarding Pass" issued for the winner, with the bearer's name, and a serial numbered commemorative Olympic themed stamp sheet. C:UNC,AU
bis 1 000 HUF | 100 HUF |
bis 5 000 HUF | 200 HUF |
bis 10 000 HUF | 500 HUF |
bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
ab 1 000 000 HUF | 100 000 HUF |