Poster

Zahl der Lose: 22

Hazatérés (Heimat). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander, Heinrich George, Hörbiger Pál (Paul Hörbiger) és mások szereplésével. Rendezte: Carl Froelich. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Piatnik Rt. nyomda. Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie (Heimat) starring Zarah Leander and Heinrich George, lithograph on paper, with minor damages. 95×31,5 cm
12423.

Hazatérés (Heimat). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander, Heinrich George, Hörbiger Pál (Paul Hörbiger) és mások szereplésével. Rendezte: Carl Froelich. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Piatnik Rt. nyomda. Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Heimat") starring Zarah Leander and Heinrich George, lithograph on paper, with minor damages. 95×31,5 cm

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Millacher és Wagner ásványvíz-készülék-szikvízpalackok felszerelési és szikvízgyár Budapest II. Kacsa utca. Nagyméretű reklám plakát kartonon, levágott az alja, sarka letörött, 74x51 cm
12424.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1907 Magyarországi Munkások Rokkant- és Nyugdíjegyletének illusztrált plakátja, hajtott, szakadással, 102×70 cm
12425.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
12426.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1935 Kabos Gyula a legnagyobb magyar filmkomikus és társulatának vendégjátéka. Litho plakát Szigethy István grafikája, erősen sérült, foltos állapotban 60x100 cm
12427.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1960-1970 Az úttesten rollereztek... Figyelemfelhívó, balesetmegóvó propaganda plakát, Terv nyomda, 23x33 cm
12428.

Rufpreis:
5 000 HUF
1979 Balla Margit (1947-): Hair c. amerikai film plakátja, Magyar Hirdető, MOKÉP, Bp., Offset-ny., hajtott, 81x56 cm
12429.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Katyi. Moziplakát, filmplakát, rácsplakát, 1942. Tolnay Klári, Bilicsi Tivadar, Kiss Manyi, és mások szereplésével. Rendezte: Ráthonyi Ákos. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Graf.: Markó Géza, jelzett a plakáton. Rovenszky Pázmány kőnyomda. Kiadó: Valter Reklámkölcsönző, Bp. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal. 84x28,5 cm
12430.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ha fáklya jelet látsz embertársad kér segítséget. Azonnal értesítsd a legközelebbi révörsöt! Bp., Globus-ny., villamosplakát, az egyik alsó sarkán hajtásnyommal, apró szakadással, 24x16 cm
12431.

"Ha fáklya jelet látsz embertársad kér segítséget. Azonnal értesítsd a legközelebbi révörsöt!" Bp., Globus-ny., villamosplakát, az egyik alsó sarkán hajtásnyommal, apró szakadással, 24x16 cm

Rufpreis:
8 000 HUF
1944 A Magyar Nemzetiszocialista Párt nagy méretű propaganda plakátja 84x60 cm
12432.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
9
Cro-magnon-i-Cola koncert, Fiatal Művészek Klubja, plakát, hajtott, 42×28 cm
12433.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1942 Wiener Messe - Bécsi Vásár hirdetés, hajtott, szakadással, tetején lyukasztással, 32×22 cm
12434.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

42. Große Auktion:
Besichtigung: vom 22. April bis 2. Mai

  Veranstaltungen