Militaria

Zahl der Lose: 115

1944 Délkeleteurópai Légierő 2. évf. 1944. március hó. Kiadatott a német 4. sz. Légierők Parancsnoksága közreműködésével. A címlapon Dessloch repülőtábornok vezérezredesi előléptetésével. Berlin, Wehrmacht Presse-Verlag Reif & Co., 33-47 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált magyar nyelvű propaganda folyóirat. Papírkötés, az utolsó lap sérült, a címlap szélén kis hiánnyal, (hátul borítóhiány?) Ritka!
12287.

Rufpreis:
6 000 HUF
15
cca 1960 JAK 9-es harci repülőgép asztali díszmodell, valósághű egyedi készítésű katonaemlék a kecskeméti repülőegység kötelékéből, fa, forgatható propellerrel, fa talpon, a város fém címerével, jó állapotban, 34×42 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
12288.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41
Magyar Néphadsereg Folyami Flottila árbócszalag. (Wimpel) 60x80 cm . Hungarian Peoples Army River Flotilla mast ribbon. (Pennel) 60x80 cm.
12289.

Magyar Néphadsereg Folyami Flottila árbócszalag. (Wimpel) 60x80 cm . Hungarian People's Army River Flotilla mast ribbon. (Pennel) 60x80 cm.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1960 Egyedileg faragott munkásőr fa doboz, rendkívül gazdag mintázattal, szép állapotban, alul szignóval, 10×13×5 cm
12290.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
1898 Bp., A IV. kerület Károly laktanya telke és környékének térrajza, , Való és ábránd 2.lap, restaurált, 80×100 cm
12291.

1898 Bp., A IV. kerület Károly laktanya telke és környékének térrajza, , "Való és ábránd" 2.lap, restaurált, 80×100 cm

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
1916-1917 I. világháborús emlék, 8 cm-es ágyú töltényhüvelyéből kialakított váza, rajta az Osztrák-Magyar Monarchia címere (,,Indivisibiliter ac Inseparabiliter, vagyis ,,Feloszthatatlanul és elválaszthatatlanul felirattal); össz. 6 db IV. Károlyt ábrázoló fém jelvény, közte koronázási emlékjelvények (1916. dec. 30.); valamint tölgyfalevél koszorún keresztbe tett szablyákat mintázó, ezüstözött fém jelvény. Fa talapzaton, m: 30,5 cm
12292.

1916-1917 I. világháborús emlék, 8 cm-es ágyú töltényhüvelyéből kialakított váza, rajta az Osztrák-Magyar Monarchia címere (,,Indivisibiliter ac Inseparabiliter", vagyis ,,Feloszthatatlanul és elválaszthatatlanul" felirattal); össz. 6 db IV. Károlyt ábrázoló fém jelvény, közte koronázási emlékjelvények (1916. dec. 30.); valamint tölgyfalevél koszorún keresztbe tett szablyákat mintázó, ezüstözött fém jelvény. Fa talapzaton, m: 30,5 cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Hefty Frigyes (1894-1965) I. világháborús katonai repülő pilóta portréja, számos kitüntetéssel dekorált. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Sérült. Üvegezett fakeretben. 48x33 cm
12293.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF