Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 10

Ezüst (Ag) tejkiöntő, jelzett, Spanyolország, 1940-50 körül, Pedró Durán ötvös, m: 13,5 cm, nettó: 130,7 g
20000.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Ezüst (Ag) Art Deco legyező alakú szalvétatartó, jelzés nélkül, 11×14 cm, nettó: 97,4 g
20001.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
20002.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
Ezüst (Ag) tálca, áttört és plasztikus díszítéssel Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. Kopott aranyozással 367 g 36x26 cm
20003.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Ezüst (Ag) cukordoboz. Dianás jelzéssel, D mesterjeggyel. Kézzel készített, 196 g 11x10x10 cm
20004.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
20005.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) Empire antik csónak alakú fűszertartó, kék üvegbetéttel, jelzett, nettó: 53,7 g
20006.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Ezüst (Ag) fűszertartó, eredeti fútt üvegbetéttel, jelzett, 7×8×5,5 cm, nettó: 53,7 g
20007.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
V. Syrovy klenotnik Praha 86 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, díszdobozban két tálcán, nettó: cca 2,8 kg
20008.

Rufpreis:
700 000 HUF
1 891,89
2 058,82
Omega Seamaster XVI arany (Au) 18K karóra, bőr szíjjal, működik, hibátlan, számlap d: 28 mm
20009.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

42. Große Auktion:
Besichtigung: vom 22. April bis 2. Mai

  Veranstaltungen