6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Szabó Adolf: Az Eötvös-páholy hetvenéves története. Bp.,(1947., Márkus-ny.,) 56 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel. A magyarországi páholyok működését 1950-ben betiltották. Rendkívül ritka!