Tétel

Rufpreis:

60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD

Beschreibung:

[Lumignon, P. - Pelz, Eduard]: Hephata oder Denkwürdigkeiten und Bekenntnisse eines Freimaurers. [Hephata avagy Egy szabadkőműves emlékiratai és vallomásai.] Mit erläuternden Abbildungen. Leipzig, 1836, Karl Andrä, XII+316 p.+1+15 t. Első kiadás. Német nyelven. Bekötött eredeti papírborítókkal. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlap előtti lapon és egy táblán szakadással, kissé foltos lapokkal, "Thurzó János" possessori bejegyzésel. (Feltehetőleg arról a Thurzó Jánosról lehet szó, aki 1848-ban Bihar vármegye alispánja volt.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras