19011.
42. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Mészáros Károly: Ungvár története, a legrégibb idÅ‘ktÅ‘l maig. Pesten, 1861. Ráth Mór. [Jager Károly, Ungvár] 114 + [2] p. Modern egészvászon-kötésben, elsÅ‘ tábláján vaknyomásos dÃsszel és aranyozott felirattal. Ritka monográfia, egyetlen kiadás