19286.
42. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
Gróf Béla: A cukorrépa kártevői és betegségei. Magyaróvár, 1930,Szerzői, (Győr, Vitéz Szabó és Uzsaly-ny.), 112 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.