Es ist zu lizitieren
320 000 HUF
864,86 EUR, 941,18 USD
320 000 HUF
feLugossy László (1947-): Ugyanaz a Mások, 2015. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 100x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
bis 1 000 HUF | 100 HUF |
bis 5 000 HUF | 200 HUF |
bis 10 000 HUF | 500 HUF |
bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
ab 1 000 000 HUF | 100 000 HUF |