300 000 HUF
810,81 EUR, 882,35 USD
feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse