20 000 HUF
Tuniszi tevesoros kelim. cca 20. sz. második fele, Tunézia, ritka futó állatsoros mintákkal, sérülésekkel, 188x132 cm /// "A felvetÅ‘szál fehér gyapjú. Sűrűsége 35/10 cm. Alján az indÃtó kelim nyomokban, felül megcsonkÃtva. SzÃnei: fekete, fehér, vörös, lila, porosz- és világoskék, zöld."