Maurer Dóra (1937-): TV-nézők. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proven... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/42/kategorien~Andere-Sammelgebiete-Live/Kunst-Varia-Saalauktion~17539/Maurer-Dora-1937-TV-nezok-Tus-papir-jelezve-jobbra-lent-Proveniencia-Haraszty-GyujtemC3~II3034614
3034614
10267
42
200000
Art, collectibles floor auction items
Beschreibung: Maurer Dóra (1937-): TV-nézők. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty Gyűjtemény, üvegezett keretben. 17x21,5 cm.
: nagy_andras