90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Márkus Károly (1934-): Falusi madonna. Kalapált réz, fa keretben. Jelzett j.j., 101x75 cm. /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK