Es ist zu lizitieren
2 200 000 HUF
5 945,95 EUR, 6 470,59 USD
2 300 000 HUF
El Kazovszkij (1948-2008): Oszlopos csendélet, 1999. Tempera, farost, jelzett a hátoldalán. Kiállítva: A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij élet/mű, Magyar Nemzeti Galéria, Bp., 2015. Hátoldalán Várfok Galéria bélyegzőivel. 182x88,5 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. Reprodukálva: https://hu.museum-digital.org/object/2254. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! El Kazovszkij (1948-2008): Still life with column. Tempera on wood fibre (wooden board), signed on the reverse. Exhibited: Hungarian National Gallery, Budapest, 2015. With Várfok Galéria (Gallery) stamps on the reverse. Reproduced: https://hu.museum-digital.org/object/2254 182x88,5 cm
bis 1 000 HUF | 100 HUF |
bis 5 000 HUF | 200 HUF |
bis 10 000 HUF | 500 HUF |
bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
ab 1 000 000 HUF | 100 000 HUF |