Uhren

Zahl der Lose: 6

Patek Philippe zsebóra, XX. sz. eleje. Másodpercmutatós, szép számlappal, fém tokkal. Működő, jó állapotban, szerkezetszám 149692 d: 50 mm  A Patek Philippe órák a művészet és a mérnöki precizitás keverékét képviselik. Ez nem csak egy időmérő eszköz; a luxus és a kézműves órakészítés szimbóluma, amely kiállta az idő próbáját. / Patek Philippe pocket watch with metal case, in working, good condition. This Patek Philippe pocket watch represents a blend of horological artistry and engineering precision. Its not just a timekeeping device; its a symbol of luxury and craftsmanship that has stood the test of time.
10482.

Patek Philippe zsebóra, XX. sz. eleje. Másodpercmutatós, szép számlappal, fém tokkal. Működő, jó állapotban, szerkezetszám 149692 d: 50 mm A Patek Philippe órák a művészet és a mérnöki precizitás keverékét képviselik. Ez nem csak egy időmérő eszköz; a luxus és a kézműves órakészítés szimbóluma, amely kiállta az idő próbáját. / Patek Philippe pocket watch with metal case, in working, good condition. This Patek Philippe pocket watch represents a blend of horological artistry and engineering precision. It's not just a timekeeping device; it's a symbol of luxury and craftsmanship that has stood the test of time.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
9
IWC 18K arany kézi felhúzós férfi karóra. Jelzett, hibátlan számlappal, eredeti, jelzett tokkal, jelzett szerkezettel. 35 mm, br 34 g
10483.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap működő, állapotban fém tokkal. Sorozatszám 34285 d:50mm / Glashütte pocket watch in metal casem works well.
10484.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
10485.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
10486.

Rufpreis:
340 000 HUF
918,92
1 000,00
10488.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF