https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 23

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
19000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
950 000 HUF
2 567,57
EUR
,
2 794,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Omega 14K arany (Au) dupla fedeles zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő, szép állapotban Szerkezetszám 7201230 eredeti zacskóval. 50 mm / Omega 14K Gold Double Hunter Pocket Watch with original bag
19001.

Omega 14K arany (Au) dupla fedeles zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő, szép állapotban Szerkezetszám 7201230 eredeti zacskóval. 50 mm / Omega 14K Gold Double Hunter Pocket Watch with original bag

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Zahl der Gebote:
2
Arany (Au) 18K bross 6 db 0,05 ct gyémánttal, gyöngyökkel, Gunnar Fahlströms svéd design ca 1970 jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 14 g / Swedish design 18k gold broche with diamonds
19002.

Arany (Au) 18K bross 6 db 0,05 ct gyémánttal, gyöngyökkel, Gunnar Fahlströms svéd design ca 1970 jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 14 g / Swedish design 18k gold broche with diamonds

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
EUR
,
823,53
USD
Zahl der Gebote:
0
14k arany (Au) gyűrű az Erzsébet híd sziluettjével, karneol köves berakással. 1963 Az új Erzsébet híd felépítésében részt vevő magas beosztású mérnökök részére adományozott gyűrű. Jelzett. m:49, 11,07 g
19003.

14k arany (Au) gyűrű az Erzsébet híd sziluettjével, karneol köves berakással. 1963 Az új Erzsébet híd felépítésében részt vevő magas beosztású mérnökök részére adományozott gyűrű. Jelzett. m:49, 11,07 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
EUR
,
529,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár obszidiánnal, jelzett (Wladis), h: 4 cm, bruttó: 12,1 g
19004.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár obszidiánnal, jelzett (Wladis), h: 4 cm, bruttó: 12,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
2 darabos ezüst (Ag) teás készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1287 g 23 cm, 20 cm
19005.

2 darabos ezüst (Ag) teás készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1287 g 23 cm, 20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Zahl der Gebote:
0
3 darabos ezüst (Ag) kávés készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1029 g
19006.

3 darabos ezüst (Ag) kávés készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1029 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
EUR
,
764,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst (Ag) tálca XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Össz 1060 g 48x35 cm
19007.

Ezüst (Ag) tálca XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Össz 1060 g 48x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
EUR
,
764,71
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
19008.

cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
EUR
,
647,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett karperec füstkvarccal, jelzett (Wladis), 5,5×4 cm, bruttó: 67,95 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 239. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum
19009.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett karperec füstkvarccal, jelzett (Wladis), 5,5×4 cm, bruttó: 67,95 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 239. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
EUR
,
588,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett nagyító láncon, jelzett (Wladis), h: 76 cm, bruttó: 52,1 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 97. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19010.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett nagyító láncon, jelzett (Wladis), h: 76 cm, bruttó: 52,1 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 97. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
EUR
,
441,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
19011.

Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
EUR
,
382,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse