Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 130

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Csont piros lábossal, 1992. Olaj, farost, jelezve középen lent, hátoldalán ef.Zámbó István autográf feliratával és Szöllősi-Nagy-Nemes gyűjtemény bélyegzőjével. Fakeretben. 24×29,5 cm / oil on fibre board, signed, with the artists autograph description on the and Szöllősi-Nagy-Nemes collection stamp on the reverse
10113.

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Csont piros lábossal, 1992. Olaj, farost, jelezve középen lent, hátoldalán ef.Zámbó István autográf feliratával és Szöllősi-Nagy-Nemes gyűjtemény bélyegzőjével. Fakeretben. 24×29,5 cm / oil on fibre board, signed, with the artist's autograph description on the and Szöllősi-Nagy-Nemes collection stamp on the reverse

Rufpreis:
360 000 HUF
972,97
1 058,82
Bukta Imre (1952-): Táj, 1990. Ofszet litográfia, papír. Jelzett. Számozott (13/100). 31x42 cm. Üvegezett fakeretben. / ofset lithograph on paper, signed, numbered (13/100), framed
10114.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
10115.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
10116.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül, 1974. Monotípia, papír. Jelzett. Hátoldalán Bálint Endre autográf ajándékozási soraival Polgár Rózsa (1936-2014) Kossuth-díjas magyar textilművész részére, 1974 karácsonyán. Proveniencia: Polgár Rózsa hagyatékából. 19x25 cm Üvegezett keretben. / monotype on paper, signed, with the artist Endre (André) Bálints autograph dedication on the reverse. framed
10117.

Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül, 1974. Monotípia, papír. Jelzett. Hátoldalán Bálint Endre autográf ajándékozási soraival Polgár Rózsa (1936-2014) Kossuth-díjas magyar textilművész részére, 1974 karácsonyán. Proveniencia: Polgár Rózsa hagyatékából. 19x25 cm Üvegezett keretben. / monotype on paper, signed, with the artist Endre (André) Bálint's autograph dedication on the reverse. framed

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
Vajda Júlia (1913-1982): Geometrikus kompozíció, 1973. Olaj, vászon, papírlemezen. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 31x20,5 cm / oil on canvas, mounted on board, signed, with autograph description on the reverse
10118.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
Keserü Ilona (1933-): Szimultán. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/100). Üvegezett fakeretben, 47x41 cm/ Ilona Keserü Ilona (1933-): Simultan. Screenprint on paper, signed and numbered (50/100). Framed. Collectors item!
10119.

Keserü Ilona (1933-): Szimultán. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/100). Üvegezett fakeretben, 47x41 cm/ Ilona Keserü Ilona (1933-): Simultan. Screenprint on paper, signed and numbered (50/100). Framed. Collector's item!

Rufpreis:
320 000 HUF
864,86
941,18
Deim Pál (1932-2016): Kompozíció (cím nélkül), 1988. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 31,5×25 cm. / watercolour on paper, signed, framed
10120.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
Fajó János (1937-2018): Kontra lejtő, 2004. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, attest és Fajó János autográf ajándékozási soraival Haraszty István (1934-2022) szobrász, festőművész 70. születésnapjára a hátoldalán. 35,5x25,5x5 cm. / Jan (János) Fajó (1937-2018): Kontra lejtő, 2004. Oil on wood, signed, with attest and autograph dedication lines on the reverse for István Haraszty. 35,5x25,5x5 cm.
10121.

Rufpreis:
1 500 000 HUF
4 054,05
4 411,76
10122.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
Géza Perneczky: Important Business No. 2. Hopp-Halász Károly (1946-2016), a Pécsi Műhely tagjának 5 db nyomatával a modulált televízió (modulated television) sorozatból és Perneczky Géza (1936-) 4 db nyomatával (modulate person). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Köln, 1973, Perneczky Géza kiadása. Kiadói papírmappában, mappa hátoldala alján és néhány lap szélénapró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Rendkívül ritka, az NSZK-ban kiadott emigráns magyar neo-avantgárd kiadvány, tudomásunk szerint korábban Magyarországon nem szerepelt árverésen!
10123.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Koppány Attila (1947-): Kockafa. Akril, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm. / acrylic and application on canvas, signed on the reverse
10124.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF