Porzellan

Zahl der Lose: 39

11034.

Rufpreis:
900 000 HUF
2 432,43
2 647,06
11035.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
Zsolnay millenniumi díszváza. Korongozott és kézzel alakított fehércserép. Savmaratott felületén többrétegű, színes eozinmázakkal aprólékosan megfestett, ismétlődő virágmotívumok, ún. millenniumi dekor. Alján masszába nyomott kivehetetlen formaszámok, valamint eozinnal festett kettős körben pecsétszerű, festett márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1895-96. Hibátlan. d: 14 cm
11036.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
42
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 34,5 cm
11037.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 29,5 cm
11038.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Zsolnay: Anya gyermekével. Kézzel festett porcelán, jelzett, Terv: Sinkó András. Talapzatán kér hajszálrepedés. m: 36 cm
11039.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
18
Pávaszemes kis kaspó, Zsolnay-gyár, 1910-13 körül, pávaszemes labrador eozin máz, felületi kopás, Jelezett: relief szerű Zsolnay Pécs öttornyos körpecséttel, Formaszám: 4155. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 8,5 cm
11040.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
11041.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
11042.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Zsolnay: Anonymus. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett. Hibátlan, 1920-30 körül. 23x15x21 cm
11043.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
Zsolnay eozin mázas váza pár. Kopjás váza Formaterv Török János. Jelzett hibátlan. m: 34 cm
11044.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
11045.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF