30122.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) T:XF patina, kis ph / Hungary 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts (SAS - For prisoners of war, hospitals, lung patients / Hurry-Give-Help)" bronze commemorative medallion. Sign.: József Loósz (40mm) C:XF patina, small edge error