15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
1929 "Emlék. Felejthetetlen drága jó atyám Klein Adolf. Meghalt 1929. Februar 21., azaz 5689 Adar 11." Bp., Schlesinger Jos., illusztrált díszes oklevél, litográfia, 28,5x37 cm, üvegezett keretben: 31x40 cm