Ezüst (Ag) hatszemélyes desszertes készlet (lapát és villák, össz. 8 d... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/40/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~16461/Ezust-Ag-hatszemelyes-desszertes-keszlet-lapat-es-villak-ossz-8-db-szurke-gemet-abr~II2853657
2853657
19033
40
55000
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) hatszemélyes desszertes készlet (lapát és villák, össz. 8 db), szürke gémet ábrázoló, nemesi koronás címerrel. Jelzett, össz. nettó: 298 g. Eredeti, bélelt fa díszdobozban.
: nagy_andras