10163.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
Jávor Piroska (1944-): Jó szél, 1986. Szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat. Üvegezett fakeretben. 30x48 cm/ serigraphy on paper, signed, proof print, framed