10105.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
190 000 HUF
513,51 EUR, 558,82 USD
Földi Péter (1949-): A vörös disznó, 1996. Vizespác, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 58x57 cm