Batári László (1920-1997): Naplemente Szigligeten (Balaton). Tempera, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 110x130cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Tempera on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.