10183.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
180 000 HUF
486,49 EUR, 529,41 USD
Baska József (1935-2017): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 50x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed