10021.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Szőnyi István (1894-1960): Piaci jelenet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm / watercolour on paper, signed, framed