Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Budapest, 1910):
Tanulmányrajz. Kétoldalas,
ceruza, papír. Hátoldalán MNG Bírálati csoport etikettje. Sérült keretben, hátsó üvegen repedés. 43x30 cm / pencil on paper