10093.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
26 000 HUF
Neogrády Antal (1861-1942): Városrészlet. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 38,5×28,5 cm / watercolour on paper, signed, framed