Kohán György (1910-1966): Nő tállal. Ceruza, tus, papír, jelzett. Üveg... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/40/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~16770/Kohan-Gyorgy-1910-1966-No-tallal-Ceruza-tus-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-42x30~II2867831
2867831
10037
40
40000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Kohán György (1910-1966): Nő tállal. Ceruza, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x30 cm. / Pencil and ink on paper, signed, framed
: pk