10013.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
380 000 HUF
1 027,03 EUR, 1 117,65 USD
Kmetty János (1889-1975): Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (Kmetty 1943), Kmetty János autográf dedikációjával (Sch... Magdinak). Üvegezett fakeretben, 30×23 cm / János Kmetty (1889-1975): Still life. Watercolour on paper, signed lower right. Framed. 30×23 cm