Katona Nándor (1864-1932): A fonyódi harang, 1913. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel valamint régi raglapokkal. Üvegezett fakeretben. 36x24 cm / Nándor Katona (1864-1932): The bell in Fonyód (at lake Balaton). Oil on wood, signed lower right. Framed.