10078.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
Hatvany Ferenc (1881-1958): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm / oil on canvas, signed, framed