10090.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
32
Diósy Antal (1895-1977): Bleier Lili (1899-1939) zongorista, sanzonénekes portréja. Olaj, karton, papír, jelzett. keretben, 75x58 cm Kis sérüléssel. Hátoldalán egy másik mű vázlatával / oil on board, signed, with small damage, framed