10001.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
280 000 HUF
756,76 EUR, 823,53 USD
Basch Andor (1885-1944): Boglyák a Kereszthegy alatt (Nagybánya), 1900-as évek. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 66×80 cm / Basch Andor (1885-1944): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 66×80 cm