34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm