Horváth Ferencz: Unio vagyis: a hit és történelem szava a nem-egyesült görögöknek a romai katholika anyaszentegyházzali egyesülésére.
Kalocsán, 1859. Malatin és Holmeyer ny. XVI, 488 [5] p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.