15025.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Sopron és Sopronvármegye ismertetÅ‘je 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, cÃmeres, dombornyomott egészvászon kötésben Kis kopással