15027.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
Gönczi Ferenc: Muraköz és népe Bp., 1895., Boruth E -ny., 4+III+1+10-154+1 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, fakó gerinccel, a gerincen címkével, a címlapon folttal.