Báró Hoeller Móric: Tenyésztés és futtatások 1848-ig. Rákos megnyitásának százados évfordulójára. [Bp.], 1927., Szerzői, (Pallas-ny.) 47 p. Kiadói foltos papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Ritka!