Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

A Magyar Köztársaság alkotmányai, 4 db kiadás 1989-1995-1998-2002, közte 2 DEDIKÁLT példánnyal: A Magyar Köztársaság alkotmánya. 1989. október 23. Dr. Szűrös Mátyás köztársasági elnök előszavával. Kaposvár, 1989., Somogyország Kiadó Kft. Kiadói egészvászon-kötés. Az ideiglenes köztársasági elnök, Szűrös Mátyás (1933-) politikus, diplomata által Dr. Papp Istvánnak az Országgyűlés Elnöki Titkársága vezetőjének részére DEDIKÁLT példány, dátumozva (1990. január:); Maczó Ágnes - G. Nagy Ilián: Új magyar alkotmány. Bp., 1995., Inter Leones. Kiadói aranyozott egészbársony-kötésben. A két szerző, [G. Nagyné] Maczó Ágnes (1960-) politikus és férje G. Nagy Ilián (1955-) költő, politikus által Dr. Papp Istvánnak az Országgyűlés Elnöki Titkársága vezetőjének részére DEDIKÁLT példány, dátumozva (1995. jun. 8.); A Magyar Köztársaság alkotmánya. Bp., 1998-2002., Korona. Kiadói aranyozott egészbársony-, és kiadói aranyozott egészműbőr-kötésben.;

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg